ECONAT Natalia Cios

35-329RzeszówPowstańców Warszawy 42/44Podkarpackie601433739

-

Kursy i szkolenia / Organizacja szkoleń

ECONAT Natalia Cios

35-329 Rzeszów, Powstańców Warszawy 42/44

601 433... 739więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Kurs Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Usługa w kategorii: Specjalista ds Ochrony Środowiska

Cena: do uzgodnienia

Kurs „Specjalista ds. Ochrony Środowiska” jest przeznaczony dla osób, które są lub będą odpowiedzialne za realizację obowiązków środowiskowych w firmach, polityki środowiskowej firmy z włączeniem prowadzenia systemy ISO 14001.

Celem kursu jest przygotowanie uczestnika do pełnienia obowiązków specjalisty ds. ochrony środowiska. W ramach szkolenia uczestnicy nauczą się prawidłowo interpretować przepisy prawa, oraz identyfikować aspekty środowiskowe firmy. Omówiona zostanie także szczegółowo kwestia pozyskiwania danych na potrzeby sprawozdawczości, ich interpretacja oraz sposób wypełniania dokumentów sprawozdawczych. Przedstawimy rolę, obowiązki i uprawnienia specjalisty oraz uprawnienia organów kontrolnych co pozwoli na przygotowanie specjalisty na wypadek ewentualnych kontroli środowiskowych. Omówimy szczegółowo metodykę przeprowadzania audytów wewnętrznych w firmie przez specjalistę i obowiązki wynikające z wdrożenia normy ISO 14001. Szczegółowy program na www.econat.com.pl

Sposób wykonania: Wykład + warsztaty, szkolenie trwa 2 lub 3 dni – uczestnik może skorzystać z dowolnej opcji. Szkolenie odbędzie się w sali szkoleniowej w sali szkoleniowej Restauracji „Galaktyka” w Rzeszowie (ul. Kozienia 3 – boczna Al. Rejtana, 35-326 Rzeszów.


Zasięg: Województwo podkarpackie


Termin wykonania: do uzgodnienia


Jak zamówić: By zapisać się na KURS - Specjalista ds. ochrony środowiska, należy wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.econat.com.pl, lub skontaktować się z organizatorem: kontakt@econat.com.pl, tel: 601 433 739.

Usługi

5

 

Kontakt

35-329 Rzeszów,
Powstańców Warszawy 42/44

601 433... 739więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd